
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний динамік CMX WSK-530QT із трансформатором для широкого використання. Настінний динамік підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, ресторанах. Перемикач потужності 30-15-10-7,5 Вт або 8 Ом. Розміри 290 / 180 / 120 мм. Маса 3,30 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходная мощность | 7.5-15-30 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 30 Вт |
| Розміри | 290 / 190 / 122 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 2 652 ₴
