


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний двосмуговий динамік 5.25-дюймовий НЧ динамік та 1.5-дюймовий твітер (2-смугова система), вихідна потужність 30-15-7.5-3.8 Вт @8 Ом, чорний, ABS-пластик, решітка з металу. Розміри 290 / 195 / 140 мм, вага 2.8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.8 кг |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 85-20000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 290 / 195 / 140 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 86 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 2 579 ₴
