



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній рупорний гучномовець із трансформатором 100 В / 70 В, потужністю 12.5Вт / 25Вт / 50Вт опір 8 Ом. Частотна характеристика: 90-20000 Гц. Чутливість 99 дБ. Корпус ABS. Клас захисту IP66. Розміри: 360х335х260 мм - Вага: 4.30 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 4.3 кг |
| Выходная мощность | 12.5-25-50 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 90-20000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Навісний |
| Розміри | 360 / 335 / 260 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 99 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 6 774 ₴
