




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект з 2 колонок 5.25" з 1.5" ВЧ+НЧ-динаміком та роздільним фільтром (активна + пасивна), вбудований цифровий стереопідсилювач звуку; бездротове керування з iPhone, Android, iPad та будь-яких мобільних пристроїв з мобільного застосунку; відстань бездротового зв'язку до 300 метрів; мікрофонний вхід (6.35 мм) і лінійний стереовхід mini jack 3.5; живлення АС 110-240 В; матеріал корпусу ABS-пластик; колір чорний; розміри 170 / 185 / 250 мм; вага 4.7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | CMX |
| Вес | 4.7 кг |
| Выходная мощность | 60 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 60-18000 Гц |
| Питание | 100-240 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 170 / 185 / 250 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Тип гучномовця | Активний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 10 947 ₴
