



Описание
Характеристики
Информация для заказа
5.5-дюймовий низькочастотний + 1.5-дюймовий високочастотний двосмуговий настінний гучномовець з трансформатором; вихідна потужність 7.5-15-30 Вт, 8 Ом; лінійний вхід 100 / 70 В; чутливість 92 дБ; відповідність стандарту EN54-24; матеріал ABS-пластик та металева решітка; кронштейн для встановлення у комплекті; розміри 180 / 170 / 295 мм, вага 2.5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходная мощность | 7.5-10-15-30 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Класс защиты | IP44 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 180 / 170 / 295 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 674 ₴
