
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний гучномовець, 6.5-дюймів; потужність 5-10-20 Вт / 100 В + 8 Ом; чутливість SPL(@1W/m): 92 дБ; діапазон робочих частот 110-15000 Гц; керамічні клеми, термозапобіжник, вогнестійкий кабель; клас захисту IP55; ABS-корпус; розміри Ø 170 / 245 мм, вага 1.7 кг; EN54-24 сертифікат
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | Ø 170 / 245 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 568 ₴
