


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний настінний гучномовець HSK-15TEN (EN54-24). Номінальна вихідна потужність 15 Вт/10 Вт/5 Вт і 8 Ом. Клас захисту IP66. Розміри 235 / 225 / 165 мм. Вага 1.4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.4 кг |
| Выходная мощность | 5-10-15 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 300-6500 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 235 / 225 / 165 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 110 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 516 ₴
