


Описание
Характеристики
Информация для заказа
6.5-дюймовий стельовий гучномовець; потужність 3-6 Вт, 8 Ом; трансформатор 100 / 70 В; матеріал ABS-пластик та металева решітка; розміри Ø188 / 76 мм; вага 700 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 700 г |
| Выходная мощность | 3-6 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | Ø188 / 76 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 455 ₴
