

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відповідає стандартам EN54-24 вогнетривкий стельовий динамік. Вбудований трансформатор 100 В/70 В для системи PA та VA. Відводи живлення 100 В 20-10-5-2,5 Вт і 8 Ом. Трансформатор 100 В і 8 Ом обидва застосування. 5,25" 1-дюймовий динамік ” Двостороння акустична система Mylar Teeter. Корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору. Вогнетривка клема Фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол і вогнетривкий кабель.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | Ø203 / 145 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 370 ₴
