



Описание
Характеристики
Информация для заказа
CSK-613HT — це професійний безрамковий стельовий динамік 30 Вт/15 Вт/7,5 Вт 100 В 6,5 дюймів, 2-смуговий, для комерційного аудіо та публічного використання, з трансформатором 100 В, коаксіальним динаміком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 7.5-15-30 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | Ø235 / 110 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 90 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 990 ₴
