
Описание
Характеристики
Информация для заказа
5-дюймовий настінний гучномовець; потужність 3-6 Вт; трансформатор 70/100 В; діапазон частот 130-15000 Гц; матеріал ABS-пластик та металева решітка; розміри 312 / 210 / 85 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Выходная мощность | 3-6 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 312 / 210 / 85 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 923 ₴
