




Описание
Характеристики
Информация для заказа
WSK-420HEN — це сертифіковані гучномовці для настінного кріплення EN54-24, 4 дюйми, 100 В і 8 Ом, кілька відводів живлення 20 Вт, вогнестійкий корпус з ABS і металева решітка, роз’єм Euro phoenix, термозапобіжник і вогнезахисний кабель. IP55. Розміри 245 / 170 / 140 мм. Вага 1,55 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Розміри | 245 / 170 / 40 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 513 ₴
