
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виносна панель управління, канальний селектор для матричних підсилювачів серії PA, з входом bluetooth. Зв'язок через кабель CAT5 до 200 метрів. Пряме живлення від матричного контролера. 5-канальний вибір треків та регулювання гучності. Сенсорна панель. Ємність до 6 одиниць для кожного матричного контролера; споживання енергії 3 Вт; джерело живлення DC 24 В 50-60 Гц; розміри 86 / 86 / 86 мм; вага 0.8 кг;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 0.3 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 86 / 86 мм |
| Тип устройства | Регулятор гучності |
- Цена: 2 077 ₴
