




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конденсаторний мікрофон, фантомне живлення 48В або 3В (2 батарейки типу АА), небалансний вихід, ABS пластик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 0.6 кг |
| Діапазон робочих частот | 30-18 кГц |
| Питание | 3 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 484 / 365 / 44 мм |
| Тип мікрофона | Конденсаторний |
| Тип устройства | Мікрофон |
- Цена: 538 ₴

