
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Програвач з AM/FM тюнером, USB-роз'ємом, Mp3-плеєром, монтаж у стійку 19", висота 1U, розмір 482 / 240 / 44, вага 2.3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.3 кг |
| Діапазон робочих частот | 20-20 кГц |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 482 / 240 / 44 мм |
| Тип устройства | Джерело звуку |
- Цена: 4 458 ₴
