



Описание
Характеристики
Информация для заказа
6-зонний 240 Вт мікшуючий підсилювач з Mp3 / FM, USB / SD входами, 4 мікр. входу, 3 Aux входи, 19-дюймовий, висотою 2U, вихід 70 В / 100 В / 4-16 Ом, з незалежним регулюванням гучності, 484 / 405 / 88 мм; 9.4 мм. Монтаж у стійку 19"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Бренд | CMX |
| Вес | 21 кг |
| Выходная мощность | 240 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 405 / 88 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
- Цена: 19 549 ₴
