




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоканальний підсилювач DA-2350 класу D, вихідна потужність RMS 2 x 350Вт, вихід 100 В / 8 Ом, монтаж у стійку 19", висота 1U, 484 / 420 / 44 мм, 8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 8.0 кг |
| Выходная мощность | 350 Вт x2 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Число каналов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 80 дБ |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
- Цена: 12 996 ₴
