



Описание
Характеристики
Информация для заказа
120 Вт настільний мікшуючий підсилювач з медіаплеєром DAB + / USB-SD / Bluetooth / FM, 3 мікр.входа, 2 Aux входу, вихід 70 В / 100 В / 4-16 Ом; 320 / 210 / 90 мм; 4.9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Бренд | CMX |
| Вес | 4.9 кг |
| Выходная мощность | 120 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 320 / 210 / 90 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
- Цена: 6 974 ₴
