




Описание
Характеристики
Информация для заказа
6-зонний підсилювач-контролер для системи оповіщення про пожежу; вихідна потужність 240 Вт: мікрофон пожежний 5 мВ, 600 Ом; входи ліній 1-2 385 мВ, 10 кОм збалансований Combo XLR; входи ліній 3-6 350 мВ, 10 кОм, RCA; частотна хар-ка 80-20000 Гц; 8 входів управління: Max 3.3 В (режим напруги) або 0 В при замкненому контакті; 8 входів управління: 0В при замкненому контакті; вбудований слот для SD-карти; монтаж у стійку 19"; розміри 484 / 132 / 449 мм; вага 21 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 21 кг |
| Выходная мощность | 240 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-20000 Гц |
| Питание | 230 / 24 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | 5°С ~ +40°С |
| Розміри | 484 / 132 / 449 мм |
| Тип устройства | Контроллер |
| Тип усилителя | Контролер |
- Цена: 43 386 ₴
