




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розширювач зон 6-зонний (12 ліній), вбудований 240 Вт підсилювач класу D, розширення до 120 зон, мікрофон пожежного 5 мВ, 600 Ом; входи ліній 1-2 385 мВ, 10 кОм; збалансований Combo XLR; входи ліній 3-6 350 мВ, 10 кОм, RCA; частотна хар-ка 80-20000 Гц; THD <1% при номінальній напрузі, 1 кГц; співвідношення S/N 70 дБ; вихід динаміка 100 В AB 6-ти зонний вихід на динамік; вихід REC 200 мВ; 8 входів управління: Max 3.3 В (режим напруги) або 0 В при замкненому контакті; монтаж у стійку 19"; розміри 484 / 132 / 449 мм; вага 21 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 21 кг |
| Выходная мощность | 240 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-20000 Гц |
| Питание | 230 / 24 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | 5°С ~ +40°С |
| Розміри | 484 / 132 / 449 мм |
| Тип устройства | Контроллер |
| Тип усилителя | Маршрутизатор |
- Цена: 32 407 ₴
