




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний прожекторний гучномовець, 20-10-5 Вт / 100 В + 8 Ом, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, алюмінієвий корпус, EN54-24 сертифікат. Матеріал корпусу алюміній; Потужність 5 / 10 / 20 Вт; Розміри 170 / 245 мм; Клас захисту IP66; Вага 1.9 кг;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.9 кг |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110 -18000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | 170 / 245 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 1 607 ₴


