


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний рупорний гучномовець, 30-15-7.5 Вт / 100 В + 8 Ом, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат; потужність 7.5 / 15 / 30 Вт; розміри 165 / 360 / 272 мм; клас захисту IP66; вага 2.7 кг;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.8 кг |
| Выходная мощность | 7.5-15-30 Вт Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-12000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 30-15-7.5-3.8 Вт |
| Розміри | 360 / 272 / 165 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 95 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 3 669 ₴
