


Описание
Характеристики
Информация для заказа
5-дюймовий. настінний динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5Вт, 100В, керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Розміри 165 / 165 / 60 мм; Вага 1,4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 400 г |
| Выходная мощность | 1.5-3 Вт Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Мощность | 3 Вт-1.5 Вт |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 918 ₴
