
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4.5-дюймовий. 2-смуговий настінний динамік, 20-10 Вт, 100 В, ABS пластик; габаритні розміри, 265 / 170 / 110 мм; матеріал корпусу пластик ABS; ступінь захисту IР33; маса, не більше 1,3 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 10-20 Вт Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-15000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Класс защиты | IP44 |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Розміри | 350 / 240 / 100 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 823 ₴
