



Описание
Характеристики
Информация для заказа
6,5-дюймовий, широкосмуговий настінний динамік, 10 Вт, 100 В, ABS пластик; габаритні розміри, 200 / 110 / 273 мм; матеріал корпусу – пластик ABS; ступінь захисту IР33; маса, не більше 1,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.3 кг |
| Выходная мощность | 10 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 180-14000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Розміри | 200 / 110 / 273 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 735 ₴
