


Описание
Характеристики
Информация для заказа
5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр вирізу Ø 175мм; розміри Ø 200 x 105мм; вага 0.9 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 0.9 кг |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-14500 Гц |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 685 ₴
