




Описание
Характеристики
Информация для заказа
4-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: виявлення переривання 4-х променів; Канали для стикування: 4 канали; Живлення: 10 В DC/AC; Струм живлення: 90 мА; Час реагування: 2 сек, 50 м/с; Вихід тривоги: Релейний контакт 1C, ємність контактна DC30V 0,5A max; Перемикач: Нормально-замкнений, нормально-розімкнений; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Рівень захисту: IP65; Робоча температура: -25/+55; Розміри, мм: 305х100х105; Маса, г (передавач та приймач): 1000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 1 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | В приміщенні 80-100 м, На вулиці 40-60 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Чёрный |
| Количество лучей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 305 / 100 / 105 мм |
| Световая индикация | Да |
| Система виявлення | Частотні канали |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
- Цена: 3 955 ₴

