



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик витоку газу; сенсор: напівпровідниковий; аварійна концентрація: 7%LEL(±3%LEL); метод тривоги: звукова (≥70dB) та світлова; реагує на метан (природний газ), пропан, бутан та їхні суміші (так звані вуглеводневі гази), чадний газ не виявляє; напруга живлення 12/24 B; струм споживання ≤100mA; автоматичне скидання тривоги при зниженні концентрації; розміри: 95 / 35 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 / 24 В |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø95 / 35 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип датчика | Витоку природного, скрапленого, нафтового газу |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Тип сенсору | Напівпровідниковий |
- Цена: 569 ₴
