




Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264+; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 6 м; кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; функція автотрекінгу; порт Ethernet RJ45 10/100M; протоколи обміну даних: TCP/IP; механічний ІЧ-фільтр; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок TuyaSmart); запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB 5 В/1.5 А, блок живлення у комплекті DC5V/1.5A; ступінь захисту IP54; пластиковий корпус ABS; габаритні розміри 113 / 113 / 110 мм; вага 245 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Smart функції | Інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 245 г |
| Відеокодек | H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 6 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Класс защиты | IP54 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Материал корпуса | Пластик ABS |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон, Фотографії на e-mail |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 113 / 113 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм мм |
| Разрешение | 2 МП |
- Цена: 1 386 ₴
