




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект з двох настінних 6-дюймових 2-смугових гучномовців – активного і пасивного; вбудований стереопідсилювач 30 Вт + 30 Вт; потужність 60 Вт при 8 Ом; вхідна чутливість 0.7 В; діапазон частот 70-20000 Гц; відношення сигнал/шум до 95 дБ; живлення 220-240 В; розміри 290 / 245 / 220 мм; вага комплекту 10.1 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 10.1 кг |
| Выходная мощность | 60 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 70-20000 Гц |
| Питание | 220 В |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 290 / 245 / 220 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 95 дБ |
| Тип гучномовця | Активний |
| Тип устройства | Гучномовець |
- Цена: 7 503 ₴


