



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 2.04 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7.2 Ah |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 2.04 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 95+5 / 151 / 65 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 525 ₴
