



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 4 Аг, вихідна напруга 6 В; розміри 70 / 47 / 100 мм, вага 0.7 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 0.7 кг |
| Выходное напряжение | 6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 70 / 47 / 100 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 296 ₴
