




Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеопанель / дверний відеодзвінок з підтримкою WiFi, роздільною здатністю 2 Мп і вбудованим зчитувачем карт Mifare; робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком SuperCam Plus; кути огляду горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°; ІЧ та LED-підсвічування; слот для карт пам'яті micro SD до 256 Гб; живлення DC 12 В, PoE; клас захисту IP65; робоча температура -20 °C ~ +50 °C; розміри 150 / 50 / 29.8 мм, вага 145 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Питание | 12 В, PoE |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 150 / 50 / 29.8 мм |
| Дальність підсвічування | 0.5 м (LED), 1 м (ІЧ) |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Бренд | TVT |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Класс защиты | IP65 |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Wi-Fi | Да |
| Кути огляду камери | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Тип відеосигналу | IP |
| Підключення | Бездротове |
| Зчитувач | Mifare |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
- Цена: 5 114 ₴

