




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD дисплеєм; потужність 3000 ВА/2400 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±5%, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 48 В; максимальний струм заряду 5 А / 10 А; 3 розетки; 370 / 190 / 340 мм; 20.6 кг. Не запускається без акумуляторних батарей – акумуляторні батареї купуються окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 20.6 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість розеток | 3 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 5 А / 10 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Мощность | 3000 ВА / 2400 Вт |
| Рекомендована АКБ | не менше 18 Аг |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 370 / 190 / 340 мм |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 15 540 ₴

