



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 65 / 150 / 94 мм, вага 2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7.2 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 2 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 65 / 150 / 94 мм |
| Тип аккумулятора | Гелевий (GEL) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 743 ₴
