




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 2.2 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 179 / 35 / 65 мм, вага 0.9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 0.9 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 179 / 35 / 65 мм |
| Тип аккумулятора | Гелевий (GEL) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 483 ₴
