



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 4 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 71 / 90 / 100 мм, вага 1.29 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 1.29 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 71 / 90 / 100 мм |
| Тип аккумулятора | Гелевий (GEL) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 467 ₴
