



Описание
Характеристики
Информация для заказа
27-портовий РоE-комутатор з 24 портами PoE 100 Mб + 2 порти 1000 Mб uplink1 + порт TP/SFP uplink (комбо); пропускна здатність: 14.8 Гб/с; стандарт живлення РоE: IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2 + / 3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); порт 17-24 – підтримка режиму CCTV 250 м, підтримка VLAN ізоляції; порти 1-24 - підтримка Watchdog; порт 1- пріоритет потужності; загальна потужність: 250 Вт (до 30 Вт на порт); живлення 100~240V/AC, 50~60 Гц; блискавкозахист: 4KV, рівень захисту: IP30; робоча температура від -20 до +55 °C; розмір: 330 / 204 / 44 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2x 1000M + TP/SFP (combo) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) combo |
| Бренд | ONV |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | AC 100-240 B |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 27 |
| Мощность | 250 Вт |
| Пропускная способность | 14.8 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 330 / 204 / 44 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3 af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 10 308 ₴
