




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Бренд | Kraft |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 60 Вт Вт |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 1 175 ₴



