


Описание
Характеристики
Информация для заказа
4Mp вулична циліндрична IP-відеокамера; роздільна здатність запису 2560*1440, 1-30FPS/S; об'єктив f=3.6 мм; кут огляду 72°; матриця Fullhan 2K DSP+1/3" 4MP CMOS Sensor; чутливість: Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2; ІЧ-підсвічування 20 м; відеокодек H.264, H.265; протоколи обміну даних: TCP/IP, ONVIF; функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; механічний ІЧ-фільтр; простий віддалений моніторинг на смартфонах IOS та Android (застосунок Linklemo); можливість під'єднання через WEB-інтерфейс; порт Ethernet 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T; запис за детекцією руху; живлення DC 12В (1А)/PoE; ступінь захисту IP67; металевий корпус; робоча температура -30 °C ~ + 60 °C; габаритні розміри 198 / 66 / 66 мм; вага 350 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 350 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 В DC/PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 72° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон, Фотографії на e-mail |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10% - 90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 198 / 66 / 66 мм |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм мм |
- Цена: 2 042 ₴
