




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея гелева (GEL) Super Charge з підвищеною потужністю і вагою 66 кг; ємність 200 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 269 / 521 / 233 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 66 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 269 / 521 / 233 мм |
| Тип аккумулятора | Гелевий (GEL) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 24 554 ₴
