



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 40 м; довжина хвилі 850 нм; 9 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 135 / 115 / 50 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Питание | 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Чёрный |
| Кут променя | 90° |
| Количество светодиодов | 9 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Ток потребления | 0.75 А |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
- Цена: 835 ₴
