




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Некерований 6-портовий гігабітний комутатор PoE+; 4 порти RJ45 10/100/1000M PoE+, 1 порт RJ45 10/100/1000 Uplink, 1 гігабітний порт SFP Uplink; бюджет PoE 120 Вт, 60 Вт на PoE-порт 1 / 30 Вт на PoE-порти 2-4; стандарт PoE 802.3af/at; підтримка режиму VLAN для портів 1-4; підтримка режиму Extend для портів 3-4 з дальністю передачі до 250 м; живлення 100-240 В; захист від перенапруги ± 4 кВ; робоча температура -20°C~+50°C; безвентиляторний; металевий корпус; розміри 200 / 118 / 44 мм; вага 600 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Бренд | Cudy |
| Вес | 600 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 100-240 В |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настінний, Настільний |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 200 / 118 / 44 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 2 459 ₴
