




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дводіапазонний WiFi маршрутизатор 1200 Мбіт/с; чипсет MediaTek; 802.11ac/a/b/g/n; 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, 5 x 10/100 Мбіт/с портів; режими WiFi-маршрутизатор / AP – точка доступу / репітер / WISP; 4 фіксовані антени 5 дБі; гостьова мережа; WPS; DDNS; VPN-клієнт; IPv6; протоколи віддаленого керування TR069 / TR098 / TR111 / TR181; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 221 / 134.6 / 27.9 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Бренд | Cudy |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | 12 В |
| Применение | Для дому, Для офісу |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Цвет | Белый |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 64 Мб |
| Особенности | DDNS, DNS |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard |
| Режимы работы | Маршрутизатор, Точка доступу, Розширювач, WISP |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 221 / 134.6 / 27.9 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
- Цена: 1 052 ₴
