




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноканальний радіокомплект дистанційного керування до 100 м. До комплекту входять радіоконтролер і 2 радіобрелоки на 4 кнопки, частота 433.92 МГц; код, що приймається: фіксований (24 біт); один релейний вихід (реле: 20А 19VDC, 250VDC); імпульсний/тригерний режим; максимальне під'єднання брелоків – 80 шт.; напруга живлення 12 В; струм споживання до 6 мА; робоча температура -10 °C ~ +60 °C; габарити 50 / 35 / 20 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Ток потребления | 6 мА |
| Розміри | 50 / 35 / 20 мм |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Кількість реле | 1 |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 80 передавачів |
- Цена: 967 ₴
