




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний мікшуючий підсилювач з WiFi однозонний; вихідна потужність 60 Вт; віддалене керування зі смартфона Android/iOS через мобільний застосунок; вбудований MP3-медіаплеєр з USB/SD, FM-тюнер, Bluetooth; інтерфейси: вхід Mic1 з балансним XLR з фантомним живленням і найвищим пріоритетом VOX, входи мікрофон/лінія 2-3 з перемикачем з небалансним 6.3mm jack, телефонний вхід з вторинним пріоритетом і MOH (Music on Hold), лінійні входи 1-2 RCA, лінійний вихід RCA; налаштування гучності, басів/високих частот; світлодіодні індикатори; живлення AC 230 В / DC 24 В; розміри 320 / 210 / 90 мм; вага 4.1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | CMX |
| Вес | 4.1 кг |
| Выходная мощность | 60 Вт Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Питание | AC 230 В, DC 24 В |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 320 / 210 / 90 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
- Цена: 12 676 ₴

