




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 24 В; вихідний струм номінальний 2.5 A, максимальний 3 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 12В/7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 0.55 А; металевий бокс; 330 / 265 / 75 мм; замок+2 ключа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (2 шт.) |
| Бренд | Kraft |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток | 2.5 A |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 330 / 265 / 75 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.55 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 1 740 ₴


