




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 200 Аг / 10240 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; клас захисту IP67; в одну систему можна підключити до 16 акумуляторних модулів; розміри 888 / 518 / 150 мм; вага 90 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10240 Втг |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Бренд | Voltsmile |
| Вес | 90 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Количество циклов | 6000 |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 888 / 518 / 150 мм |
| Серия | W |
| Ток заряда | 100 А |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 87 362 ₴

