




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; з системою швидкого встановлення; напруга 51.2 В; ємність 100 Аг / 5120 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; в одну систему можна підключити до 16 акумуляторних модулів; розміри 442 / 490 / 133 мм; вага 42 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 5120 Втг |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Бренд | Voltsmile |
| Вес | 42 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Количество циклов | 6000 |
| Монтаж | В стійку |
| Напряжение | 51.2 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 442 / 490 / 133 мм |
| Серия | RPC |
| Ток заряда | 100 А |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 46 403 ₴



