



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 100 Аг / 5120 Втг; максимальний струм заряду/розряду 80 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, WiFi 2.4 GHz; клас захисту IP65; в одну систему можна підключити до 12 акумуляторних модулів; розміри 520 / 255 / 280 мм; вага 44 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Емкость | 5120 Втг |
| Интерфейсы | CAN, RS485, WiFi |
| Бренд | Voltsmile |
| Вес | 44 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість модулів максимальна | 12 |
| Кількість модулів мінімальна | 2 |
| Количество циклов | 6000 |
| Монтаж | Напольный |
| Напряжение | 51.2 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 280 мм |
| Серия | H |
| Ток заряда | 80 А |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 51 899 ₴
